Vip

Вести

News image

Жена нападната од четири кучиња во Илинден

Македонија | Четврток, 14.12.2017

Триесет и осум годишната Џ.Б.од населба Илинден вчера околу пладне пријавила дека истиот ден околу 7:30 часот додека се движела по ул.19 во населбата ...

 • Најнови
 • Најчитани
 • Одбрани

Шоутајм

News image

Има 46 години и вакво тело: Облече провокативен фустан и покажа со што располага

Трач | Четврток, 14.12.2017

Аманда Холден (46), британска водителка и пејачка, беше во центарот на вниманието при доделувањето на „Attitude“ наградите и забавата која по тој пово...

 • Најнови
 • Најчитани
 • Одбрани

Лајфстајл

News image

Доколку се заљубите во Јарец, тој целосно ќе го промени вашиот живот

Љубов и секс | Четврток, 14.12.2017

Јарците поседуваат сила во себе за која често ќе се прашувате откаде потекнува. Тоа што ќе го научите е дека за нив да бидат силни е единствениот избо...

 • Најнови
 • Најчитани
 • Одбрани

Технологија

News image

„Instagram“ воведеде опција за следење на хаштагови

Интернет | Четврток, 14.12.2017

Апликацијата за фотографии и видео споделувања, „Instagram“, објави нова функција која им овозможува на корисниците да следат хаштагови. На овој начин...

 • Најнови
 • Најчитани
 • Одбрани
turlitava

Забава

News image

Нова доза сексапил од #LOVEADVENT2017: Палвин и Болдвин неодоливо жешки

Видео | Четврток, 14.12.2017

12-от и 13-от ден од секси календарот на списанието LOVE се резервирани за Барбара Палвин и Хејли Болдвин. Остатокот од она кое треба да го видите го ...

 • Најнови
 • Најчитани
 • Одбрани

Спорт

News image

Управата на ПСЖ одлучи: Емери си заминува, на негово место доаѓа заборавениот наследник на Мурињо!

Фудбал | Четврток, 14.12.2017

Унаи Емери веќе подолго време е под притисок на управата на ПСЖ поради проблемите со балансирање на егото во соблекувалната, а особено тоа се однесува...

 • Најнови
 • Најчитани
 • Одбрани