Ентони Бордеин, главен готвач и водител на кулинарска емисија кој ги следе најпопуларните кулинарски трендови, вели дека ако во состојките на еден хамбургер видите дека има кобеанско говедско месо, веднаш да го напуштите ресторанот.

Тој вели дека не постои поголемо злосторство од овој бургер.

Коментирајќи ги најпопуларните кулинарски трендови, изјави дека навистина е бесмислена комбинацијата од сок и крофни или кроасан.

Исто така, популарното масло од тартуф го нарече одвратно.

- Тоа дури и не е ни храна. Еднакво е како вкусот на лубрикант, а направено е и од истите состојки - вели Ентони.

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium