Јужноафриканскиот модел Candice Swanepoel, е една од најбараните модели на Victoria's Secret, која лани заработи „скромни“ 3 милиони долари.

kandis-1

kandis-2

kandis-3

kandis-4

ја сакам Македонија: тука
навивам за мојата репрезентација: тука

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium