Четворката оди за Кели Брук. Веќе имаме пишувано за неа кога се појави во плејбој. Фотографијата и таа статијата можете да ги погледнете тука

претходните три објави:

Aubrey O'day - линк
Никол Шерцингер - линк
Ким Кардашијан: - линк

 

keli-bruk

Датум на објава: 11/14/2001

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium