Доколку цврсто бевте убедени дека црната боја ништо не може да ја замени, можеби сепак се излажавте. Барем кога се работи за претсезона, ќе доминира розовата боја!

Во прашање е интензивна нијанса измешана од розе и виолетова, која се споила во прекрасна розева боја и ги освоила сите дами со стил.

Во оваа нијанса ќе биде апсолутно сѐ – од џемпери и фустани, преку облека и капути, до торби и ташни.

Погледнете подолу како познатите дами ја носат оваа преубава боја.

Don’t worry about those who talk behind your back, they’re behind you for a reason. #modernazena #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

 

Monday mood w/ @mass.shoes #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

details #gigiforvogueeyewear @erinparsonsmakeup @laurapolko @mimicuttrell @nailsbymarysoul

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

EMA 2017 #LondonisOPEN see you November 12th!!! HOSTING and PERFORMING with a bunch of surprises!!

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа