Оваа есен она што треба да се најде во вашата колекција на чевли дефинитивно се чизмите до колена.

Без разлика дали се на високи потпетици или се рамни, дали се во боја на кожата или во незаменливата црна, овие чизми совршено го надополнуваат изгледот и прават да изгледате поотмено и неодоливо.

Тие се вклопуваат во секоја модна комбинација... 

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium