fake-boobsЕдна 41 годишна жена од Орландо вели дека вештачките гради ѝ го спасиле животот. Таа била нападната пред нејзиниот дом со нож, но преживеала.

Жената тврди дека девојката на нејзиниот бивш свршеник ја нападнала пред нејзиниот дом и ја прободела во градите со нож, но тој едноставно не стигнал до некој повитален орган бидејќи сечилото заглавило во силиконот.

„Вложувањето на 6000 долари во нови гради пред три месеци е дефинитвно најдобрата одлука што сум ја донела во животот“ - изјавила жената.

Напаѓачката била уапсена и ќе одговара за обид за убиство, пренесува телевизија Wesh од Орландо.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

bikini-kino-milenium