Кристен Стуарт за роденден од својата мајка добила многу невообичаен подарок. Всушност, мајка ѝ одлучила да ѝ подари волк.

kristenstewartrodjendanskipoklon

Таа луда идеја не била само желба на мајка ѝ, туку тоа била долгогодишна желба на оваа актерка која е опседната со волкови. И нејзината мајка е голем љубител на животни, таа има 4 домашни миленичиња.

„Кристен е воодушевена. Отсекогаш сакаше да има волк за домашно милениче. Поклонот од мајка ѝ е вистински погодок." - открила пријателката на актерката.

Џулс не гледа ништо невообичаено во тоа што на ќерка ѝ ѝ поклонила волк. Сè уште не е познато каде го купила, но сигурни сме дека Кристен ќе го задржи животното.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium