Дали ве очекува нова љубов при крајот на оваа есен? Погледнете кои три знака ги очекуваат авантури на љубовен план...

Јарец

Овој ноември вам ви ветува многу. Ќе се соочите со нови љубовни прилики, а можете да запознаете и некоја личност со која делите исти интереси, цели, хобија и слично. Овој месец важна е комуникацијата, соработката и контактот со странците.

Рак

Во текот на ноември оваа година Раковите ќе можат конечно да уживаат. Овој месец вашето сонце ќе сјае во полна светлина. Ова е поволен период за љубовни состаноци, за почеток на нови љубовни приказни, можеби и за тајни врски.

Девица

Зборување и патување... уживање и забава... Во текот на овој ноември вие ќе уживате во излегувања, дружење и друштвени личности. Оваа позитивна комбинација може да ви донесе љубов и чувство на блискост.

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium