Шоутајм

andr.28Актерката Габријаел Картерис која ја играше улогата на Андреа во популарната американска серија „Беверли хилс“ и беше заљубена во Брендон денес не би ја препознале.

Повеќе...

montana.28Ќерката на холивудскиот актер Лоренс Фишбурн, Монтана Фишбурн, веќе подолго време се крие од јавноста и не се разголува за насловните страници на американските таблоиди иако тоа и беше секојдневна рутина. За тоа има неколку причини.

Повеќе...

sandra.28Доколку може да им се верува на американските медиуми, актерите Бред Пит и Сандра Булок започнале да излегуваат заедно, а нив ги споил Џорџ Клуни, кој му е одличен пријател на Бред.

Повеќе...

otrov.28Северина го претстави својот нов видеозапис наменет за песната „Отров“ ( Otrove) во дует со колегата Јала Брат, која ќе се најде на новиот албум, како и песната „Као“ која излезе пред неколку недели.

Повеќе...

maja.2703Атрактивната водителка Маја Поцевска уживаше во саботниот концерт на познатата српска ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ во спортската сала „ВИП Борис Трајковски“.

Повеќе...

pamel.27Памела Aндерсон налутено истрчала од студиото за време на снимањето на емисијата "Celebrity Juice", бидејќи покажале нејзина стара фотографија од минатото, без таа претходно да ја одобри.

Повеќе...

malet.27Овие детали од животот на пејачот Џастин Бибер сигурно не сте ги знаеле. На неговата мајка воопшто не ѝ било лесно, но успеала, и денес е горда на својот син.

Повеќе...

nesa2703Најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“ ги угости популарниот стенд-ап комичар Неша Бриџис и еден од нашите најпознати пејачи, Даниел Кајмакоски.

Повеќе...

medou.01Ќерката на прерано починатиот актер Пол Вокер порасна во убава млада дама, која чекори во светот на модата. Медоу Рејн Вокер е дел од модната агенција „Women Management“ од Њујорк.

Повеќе...

natasa.2503Сексипилната пејачка Наташа Хамилтон на својот Инстаграм профил објави фотографија во долна облека и на следбениците им порача дека напорните вежби секогаш резултираат со успех.

Повеќе...

tisinaBaner

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа