Шоутајм

tahiri.22Албанската пејачка Аделина Тахири деновиве го објави спотот за својата нова песна „Dale Kadale“ во кој се појавува во неколку провокативни изданија.

Повеќе...

emili.2201Веќе навикнавме да ја гледаме манекенката Емили Ратајковски во бикини кои повеќе откриваат отколку што покриваат, во провокативни фустани и исто такви пози на фотографиите што јавно ги објавува...

Повеќе...

eden-na.eden22Минатата сабота почна серијалот епизоди снимени надвор од студио, во рамки на осмата сезона од најпопуларното домашно ток шоу, Еден на Еден.

Повеќе...

maturantka.22Најжешката бугарска музичка ѕвезда Гери Никол која славата ја стекна со учеството во Икс-Фактор, годинава на 24 мај ќе слави матура во Софија. Таа планира да одржи и свои музички настапи во Македонија во Охрид, Струмица и Скопје во рамките на турнејата „One love tour“.

Повеќе...

hadid20.01Бела Хадид повторно успеа да го украде целото внимание овојпат на церемонијата на отворањето на Филмскиот фестивал во Кан.

Повеќе...

vanja.mijatovic20Пејачката на „Гранд“, Вања Мијатовиќ  си ја  отвори душата и  проговори за своето прво сексуално искуство.

Повеќе...

nivas.20Една од најатрактивните старлети во регионот, хрватката Нивес Целзиус ги возбуди своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм.

Повеќе...

selma.bajrami20Сигурни сме дека припадниците на посилниот пол се сеќаваат на познатата босанска пејачка Селма Бајрами (36), која до пред некоја година жареше и палеше на сцената.

Повеќе...

hali.beri19Холивудската актерка Хали Бери (50) многу активна на нејзиниот профил на Инстаграм, а таму често открива и необични детали за себе.

Повеќе...

instA.19Кога некој ќе ги спомене Бела Хадид и Емили Ратајковски на мажите веднаш им се дига притисокот, а нивните провокативни фотографии на Инстаграм експресно ја зголемуваат телесната температура. Но замислете каква комбинација се добива кога овие две девојки ќе се впуштат во заедничка акција!

Повеќе...

cuvariNaGalaksijata

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа