Победникот на првото регионално музичко натпреварување „Х-фактор“, Даниел Кајмакоски, во интервју за магазинот „story.rs“ открива дека покрај многуте позитивни работи што му се случиле во изминатиот период, за жал, ја доживеал и темната страна на славата.

daniel.slava

Покрај тоа во интервјуто ги коментира и медиумските натписи за него и за Цеца Ражнатовиќ, кога публиката може да го очекува неговиот сингл како и дека во иднина би сакал да соработува и со својот ментор Жељко, со „Тропико бенд“ и Џибони.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа