Таксират објавува единствена „Златна ВИП влезница“ која чини 2000 евра и со која се добива целосен 24 часовен ВИП третман. Со оваа влезница, за гостинот има обезбеден приватен превоз кој ќе го пречека пред неговиот дом, во договорен термин.

taksirat-zlatna-vip-kartica

Потоа, тој има уникатна можност да ужива како секоја ѕвезда, гостин на Таксират, да присуствува на официјалните ручек средби, тонски проби, прес конференции, на самиот концерт, пристап во бекстејџ зоната, храна и пијалоци по негова желба и специјално Таксират изненадување. Финансиските средства од оваа влезница ќе бидат насочени кон проектот Music Without Borders кој има за цел да обезбеди и стимулира поддршка на млади артисти. Со средствата ќе се обезбеди backline музичка опрема која ќе биде на располагање на сите млади групи кои не можат да си овозможат опрема за да ја изразат својата музичка креативност и талент.

Заинтересираните и оние кои сакаат дополнителни информации за Златната ВИП влезница, може да напишат на Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите .

Пасворд.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа