Новиот спектакл на најпознатиот бренд за долна облека бил одржан во Шангај, а за Бела Хадид се зборувало со часови по ревијата на "Victoria's Sevret", а има и зошто е тоа така. 

Имено, на гламурозната ревија на "Victoria's Secret" одржана во понеделникот на 20-ти ноември во Шангај, ѕвезда на вечерта, без сомнение, била 21-годишната манекенка Бела Хадид.

Бела, за разлика од минатогодишната ревија на која одела на пистата прилично затегната, оваа вечер покажала и повеќе од што требало.

Во текот на последното излегување во најсексапилната долна облека на најпознатиот бренд, Бела ги кренала двете раце над глава и градникот се спуштил, па нејзините брадавици можеле да ги видат сите.

Повеќе од јасно е зошто сите гледале во неа.

Погледнете и едно од излегувањата на Бела на пистата:

hadid000

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа