Пејачката Џеј Ло на концертот во Дубаи ја оставила публиката без текст, а за нејзината облека зборуваат сите.

Таа е позната по костимите кои ги носи на своите концерти, но на настапот во Дубаи ги шокирала сите со провокативната облека.

Џеј Ло на бината се појавила речиси гола, само една лента од тоалетата ги придржувала нејзините гради, а кога пејачката почнала да скока, на публиката во првите редови "не и било лесно".

А што да се каже за долниот дел, односно малата лента преку меѓуножјето.

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа