Магазинот „Story“ вчера ја прогласи Јелена Карлеуша за пејачка на годината. Гала вечерата се одржа во Белград, каде главна ѕвезда беше токму контроверзната ЈК.

Пејачката се појави во црна провокативна тоалета. Фустанот на Јелена во горниот дел беше изработен од корсет кој го истакна нејзиното деколте, додека во долниот дел имаше слиц до колкот со кој го покажа задникот.

Целиот стајлинг беше надополнет со високи црни чизми и шешир на главата.

jelena-karleusa-576x1024

jelena-karleusa-1-576x1024

jelena-karleusa-3-576x1024

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа