Трач

dzenifer.1602Додека пред една недела славната ѕвезда на „Пријатели“, Џенифер Анистон, тврдеше дека во нејзиниот брак сè е совршено, дека таа и нејзиниот сопруг никогаш не биле посреќни, сеа излезе со изјава дека донеле одлука за развод.

Повеќе...

tijana.dapcevic1602Македонската поп пејачка Тијана Дапчевиќ деновиве во јавноста е актуелна со улогата на германката Ула, во хумористичната ТВ серија „Преспав“.

Повеќе...

manekenka.1601Плус сајз моделот Табриа Мејџорс лани работела како чистачка, а сега има успешна кариера во светот на манекенството и гордо чекори на црвениот тепих.

Повеќе...

indira.1502Познатата пејачка Индира Арадиновиќ веќе долги години нанзад е присутна на српската сцена, а иако некогаш правшe „излети“ во музичкиот правец, сепак го задржа својот препознатлив визуелен печат.

Повеќе...

manekenka.15Британската актерка Елизабет Харли објави нови секси фотографии никого не оставаат рамнодушни.

Повеќе...

leo.zenska00Холивудскиот заводник Леонардо ДиКаприо е познат по тоа што обожава млади девојки. Овој пат неговиот избор беше 23 години помладата Аргентинка Камила Мороне, која се занимава со манекенство и актерство.

Повеќе...

tanc.0Кралицата на бразилскиот карневал, Тарине Лопес од Порто Сегуро, среде својот танцов перформанс остана без гаќички, но тоа ни за миг не ја спречи да продолжи со својата изведба на улиците од Рио, пред големиот број публика и камери.

Повеќе...

princ.zenska0Навидум се е подготвено за кралската венчавка во Англија. Церемонијата е закажана за 19-ти мај, а британските медиуми на големо пишуваат околу нејзините детали.

Повеќе...

manekenka malaСрпската манекенка Бојана Крсмановиќ важи за една од најубавите Србинки, а со новите фотографии тоа и го докажа. Бојана е зашититно лице на еден бренд, за кој сними низа провокативни фотографии кои го забрзуваат дишењето.

Повеќе...

najmar.rioДевојката на Нејмар, Бруна Маркезин, беше провокативно облечена и го привлече вниманието на карневалот во Рио.

Повеќе...

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа