Трач

tom.kruz25 Славната холивудска актерка Лија Ремини, која се прослави со улогата во серијата "Кралот на Квинс", со години била членка на скиентолошката црква.

Повеќе...

monika.beluci25Кога една од најпосакуваните жени како Моника Белучи ќе реши да даде комплимент и најсамоуверениот маж ќе падне на нејзиниот шарм.

Повеќе...

zoi.25Славната македонска пејачка Зои Блаж постојано објавува експлицитни фотографии на социјалните мрежи, некогаш сама некогаш со својот сакан Тедеј Матијашиќ.

Повеќе...

sandra.25Познатата учесничка на "Парови", Сандра Медуза, призна дека е подготвена на се` само да биде позната и јавноста да знае за неа.

Повеќе...

karolina.24Славната Данска тенисерка Каролина Возњацки се соблече и фрли сенка на многу свои колешки.

Повеќе...

ema.votson24Холивудската актерка Ема Вотсон која најмногу слава стекна со улогата во „Хари Потер“, во интервју открила дека не и се станувало од кревет кога почнале да ја критикуваат заради феминистичката кампања.

Повеќе...

elizabeta.vilijam24Робин Кермод, експерт за говор на телото, тврди дека Вилијам и Кејт кои се во брак речиси шест години, примерот за однесување во јавноста го усвоиле од бабата на Вилијам, кралицата Елизабета.

Повеќе...

adeina.23Една од назјгодните пејачки на албанската естрада, скопјанката Аделина Тахири, на својот профил на Инстаграм се пофали со својата скапа „играчка“ вредна околу 60.000 евра.

Повеќе...

ivana.kovac01Ќерката на славниот далматиснки пејач Мишо Ковач, Ивана, со помош на силната волја и напорната борба успеа да излезе од светот на пороците.

Повеќе...

kim23.01Првото домашно видео од старлетата протече на интернет во 2007 година и истото беше во сопственост на компанијата „Vivid Entertainment” која старлетата ја тужеше на суд, но сепак на крајот успеале да се спогодат.

Повеќе...

banner

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа