Тинејџерската ѕвезда Мајли Сајрус (20) застанала пред објективот на славниот фотограф Тери Ричардсон и ги покажала голите град додека и позирала во мрежасти хулахопки и трико кои едвај ги покривале најинтимните делови на телото.

 

majli.e.2

majli.e.2

majli.e.2

majli.e.2

majli.e.2

majli.e.2

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа