Саша Видиќ, српскиот моден креатор кој е еден од најдобрите пријатели на Цеца Ражњатовиќ, го нападна Даниел Кајмакоски изјавувајќи дека тој е лоша и лажна копија на Тоше!

sasa-vidic

Како што известува српскиот портал „Скандал“, Видиќ кој нема влакна на јазикот и е познат по своите остри коментари, овој пат коментираше за Даниел.

Тој на својот твитер профил напишал: „И овој лош лажен Тоше, со изглед на бербер од партизанските филмови“, напишал креаторот на својот Твитер профил.“

На твитер на големо се коментира овој твит на Саша Видиќ, а што мислите вие?

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа