Српската пејачка Весна Џогани во февруари, само еден месец откако ја роди ќерката Лаура, се оперирала од камен во бубрегот. По тоа морала да престане да го дои бебето, поради што паднала во депресија но на крајот успеала да собере сили и да стане од креветот и да почне да настапувa - пишува српски Курир.

dzoe.i.vesna2

Пејачката по операцијата постојано била тажна, плачела, а на крајот конечно собрала сила со помош на своето семејство.

- Еден месец по породувањето и стана многу лошо. Имаше ужасни болки. Беше итно оперирана, но падна во депресија. Сето ова што се случи и дојде многу тешко - вели извор близок до семејството за српскиот портал.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа