Бизнисменот Милан Поповиќ кој со хрватската пејачка Северина го има синот Александар е загрижен околу тоа како ќе реагира нивното дете кога ќе дознае дека неговата мајка има снимено домашно порно видео.

- Како ние како родители ќе настапиме и ќе му кажеме што било тоа и како тоа се случило? Мислам дека мораме да имаме заеднички став. За тоа ќе мораме да разговараме сакала таа или не – вели Милан за српски Курир.

Тој раскажал и како ја запознал пејачката.

- Ја повикав да пее на мојот 45-ти роденден, не за да ја заведам, туку затоа што ми се допаѓа нејзината музика - вели 48-годишниот Милан Поповиќ.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа