Британските принцови Вилијам и Хари под покровителство на кралица Елизабета 2, организираа собир при што го направија своето прво селфи.

Фотографијата е објавена на Инстаграм.

princevi.selfi

- Едноставно морав да се сликам со нив. Целиот настан беше неверојатен. Мислам дека се запишавме во историјата, со ова движење кое заедно го покренавме. Queens Young Leaders ќе им помогнат на многу млади луѓе ширум светот. Можеби тоа ќе бидеш ти - напишал покрај фотографијата Едвард.

Собирот принцовите го направиле по повод семинар за интернет креирање на компании од страна на младите лица.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа