Vip

Тажната вест за холивудскиот актер Робин Вилијамс го потресе целиот свет. Неговата последна објава на социјалните мрежи ја докажува љубовта кон своето семејство.

robi.viliams2

Ненадејната вест за смртта на 63-годишниот актер ги потресе сите негови колеги и обожаватели ширум светот. Светот изгуби голем човек.

Тој никогаш не се откажал од семејството. Неговата последна објава на Твитер и на Инстаграм го открива тоа, го прославил 25-тиот роденден на својата ќерка Зелда Вилијамс.

robi.viliams2

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа

banerMasaMedo

AcaLukasIRadmila