Сите знаеме дека Сораја обожава да го промовира својот изглед,  но за шпанскиот таблоид Интервју отиде чекор подалеку и се фотографираше топлес!

Девојката на Нејмар, е насловот на текстот во таблоидот, кој открива дека Сораја и Нејмар се заљубиле на Ибица кога фудбалерот на Барса минуваше низ криза со неговата девојка.

Сепак, ниту Сораја ниту Нејмар досега се немаат конкретно огласено за овој трач.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа