Познатата пејачка Весна Змијанац во една емисија во која гостувал и Саша Матиќ, ја искористила приликата да им се пожали на гледачите од пејачот кој поради дуетот со хрватската ѕвезда Северина Вучковиќ, одбил да сними дует со својата постара колешка.

Таа изјавила дека пред 5 години му понудила на Саша да снимаат дует, а тој тогаш и рекол да причека.

- Јас сум воодушевена од тоа како Саша пее. Пред пет години му понудив да снимиме дует но тој тогаш ми рече да почекам. Еве јас чекам, но тој сега сними дует со Северина, веројатно бидејќи е подобра пејачка од мене - прокоментирала Змијанац а нејзиниот колега низ смеа рекол дека не е така.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа