34-годишната актерка Софи Монк иако има небесно сини очи, големи гради и добро тело сепак за жал не  ужива во нив. 

sophie.monk1

Прво посакала да ги намали градите ама лекарите и рекле дека тоа не е и е баш добар потег. А потоа, седејќи дома и немајќи момче покрај себе, се отвори пред светот:

- Не сум имала секс со години. Полека умирам – напишала Монк.

sophie.monk1

Иако ја поврзуваа со милијардерот Џими Есбаг, композиторот Бени Маден па дури и беше верена со актерот Сем Вортингтон, таа денес нема кому да ги покаже своите облини ниту пак да ужива.

sophie.monk1

Некои тврдат, тоа е цената на славата, одиш на скапи журки но навечер си сама.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа