Софија Вергара го полуди светот со својот провокативен изглед, но семејната убавина ја наследила и нејзината помлада сестра.

sandra.v1

Сандра (26) е прекрасна актерка, која беше сензација на црвениот тепих на доделувањето на наградите „Hamilton Behind The Camera Awards“ во Лос Анџелес.

sandra.v1

Згодната актерка, која е роднина на Софија и посвоена сестра, на црвениот килим блесна во долг црн фустан. Таа се прослави со улогата во хорор филмот „Fright Night“ со Колин Фарел.

 

sandra.v1

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа