Заврши натпреварот за најдобриот задник на Бразил „Miss Bum Bum“ а со титулата за прво место се закити манекенката од Санта Катарина која пред недела дена се сликаше во провокативно издание пред Ајфеловата кула во Париз.

Индианара всушност и не беше прва на изборот. Победата ја однесе Ливиа Сантос која пак веднаш беше дисфалификувана поради сомнение за местенки во гласањето.

Таа ја изгуби титулата, а на нејзино место дојде второпласираната Индианара Карваљо.

 

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа