Убавата русокоса Марјана Станојковска не потсети како изгледале нејзините гради пред девет години. Како и денес така и тогаш таа го поседува најубавото деколте на македонската естрада.

Имено, убавата водителка на својот Фејсбук профил прикачи фотографија од 2006 година на која изгледа ултра заводливо.

marjana-gradi1

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа