Vip

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ ги израдувала своите фанови на Инстаграм  објавувајќи уште една далеку по провокативна фотографија.

Популарната Севе за оваа фотографија позирала целосно гола на кревет, додека покривката ги покривала интимните делови. Фотографијата ја следел и пригоден коментар.

- Голата вистина е секогаш подобра од најдобро облечените лаги - напишала Вучковиќ.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа

banerMasaMedo

AcaLukasIRadmila