Познатата пејачка и членка на жирито на „Икс Фактор“, Емина Јаховиќ важи за една од најелегантните личности на естрадната сцена.

Таа нејзината „титула“ редовно ја потврдува со фотографии кои ги објавува на друштвените мрежи, па ниту овојпат не ги изневерила своите обожаватели објавувајќи фотографија на која пејачката позира во син фустан.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа