Џенифер Лопез со своето тело привлекува внимание без разлика што и да облече. Таа го потврди тоа и овојпат пред да се појави во емисијата "Jimmy Kimmel Live".

Сексипилната убавица уште еднаш ја покажа својата неверојатна фигура, а со изборот на фустан успеа да ги потенцира и своите најдобри адути кога таа се упати на снимањето на емисијата во Лос Анџелес.

Појавувајќи се во жежок црвен фустан, Џенифер предизвика вистински метеж помеѓу фотографите и помеѓу обожавателите.

Уште еднаш се покажа дека дури и да облече сосема едноставно парче облека, таа едноставно кажано зрачи, а црвената боја, што и не е така чест случај, на нејзе ѝ прилега буквално во секоја комбинација.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа