Пејачката Катарина Живковиќ неодамна се врати од турнеја од Австралија по што продолжи да работи со полна пареа.

kaca.tanja

На прашањето дали таму се видела со Тања Савиќ, таа вели:

- Па не и жал ми е поради тоа, ние немавме настап на местото каде што се наоѓа таа.

- Многу ми е жал за се што и се случува на Тања со медиумите периодов. Јас ја познавам приватно и таа е многу добра девојка, одличен вокал и можеше да биде огромна ѕведа на овие простори. Жал ми е за се` што и се случува - изјави Катарина.

marijaSerif

bikini-kino-milenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа