Славната италијанска актерка Моника Белучи (50) од првиот ден во светот на шоубизнисот им го украде срцето на илјадници фанови и обожаватели ширум светот.

Освен убавите црти на лицето, Моника може да се пофали и со исклучително згодно тело за нејзините години.

Актерката била снимена на плажа како ужива во топлите бранови во бел костим за капење, и иако можеби има некој килограм вишок, таа на влезот во шестата деценија може да биде горда на своите облини.

Белучи во бракот со францускиот актер Винсен Касел ги доби ќерките Дева и Леони, кои ги доби по природен пат, иако актерката со години имала проблеми да зачне.

 

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа