Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ одлучи да ги потсети фановите на својата  сексипилност и убавина. Таа на нејзиниот Инстаграм профил споделила фотографија на која пишува “Pin-up stars”.

Коментаторите се прилично задоволни со оваа фотографија, па ја почестија со епитетите “подобра од било кога“, “најубава си“ и слични. Без оглед дали ја сакате или не, мора да признаете дека Цеца одлично изгледа на 42 година.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

bikini-kino-milenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа