Бугарската старлета и поранешна плејбој зајчица, Николета Лозанова е главен виновник зошто бугарскиот тенисер Григор Димитров и Марија Шарапова ја прекинаа љубовната врска.

Лозанова е родена во 1987 година и на јавноста и е позната како фотомодел. Таа во минатото беше во врска со неколку бугарски спортисти, меѓу кои е и фудбалерот Валери Божинов.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа