Северина ги почести фановите со фотографија во костим за капење, но ретко кој го забележа нејзиниот костим, шешир или торба, на прв поглед.

seve.zadnik

Задникот е во прв план. Сосема заслужено, нели?

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа