Поранешна манекенка и риалити ѕвезда, Натали Ричардсон,  папараците ја уловиле на една плажа во Шпанија, каде што работи на реалното шоу „Life on Marbs”.

Натали е поранешна манекенка и сопруга на богат бизнисмен, која е дел од новото реално шоу, што го следи секојдневието на младите и богати жени и мажи во Америка.

Таа денес има 32 години и е мајка на две деца. Омажена е за милионер, а и самата признава дека никогаш не можела да биде сопруга на сиромав човек.

Натали во текот на својата манекeнска кариера ги полнеше таблоидите поради врските со познати мажи, меѓу кои и актерот Леонардо Ди Каприо.

 

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа