26-годишната Габи Геко, вниманието на светската јавност најпрво го привлекла како модел за долна облека, потоа како дизајнер и DJ, но сепак на крајот најмногу внимание добила со нејзината врска со Џефри Еделстин, 46 години постар австралиски бизнисмен.

Иако Габи и постариот бизнисмен на почетокот на јуни се обврзале на вечна љубов на кратка и брза церемонија, познатата старлета одлучила на Инстаграм да покаже како би изгледала нејзината венчаница од соништата.

Габи поставила фотографии и снимка на Инстаграм, на кои се гледа како позира во проѕирна венчаница со вел околу главата а двете интимни места на нејзиното тело биле покриени со Сваровски кристали.

Овие денови, Габи и нејзиниот постар сопруг најавиле дека ќе учествуваат во новата сезона од шоуто "The Celebrity Apprentice Australia".This is what happens when @gabigrecko comes in to talk fashion. #art

A video posted by Alin Le Kal (@alinlekal) onБи можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа