30-годишната Лили Олдриџ е позната американска манекенка и фото-модел а зад себе има низа кампањи за костими за капење и долна облека. Во нив оваа убавица ја гледаме со раскошни гради. Фотографиите од нејзиниот приватен живот откриваат дека тој раскош и не е баш толку природен.

Убавината на Лили Олдриџ, често оставала најголем впечаток во нејзините модни кампањи. Лили во модниот свет е од 2003. година, која се појавила во шпанското издание на магазинот Vogue.

Од 2009. година Лили е дел од ангелите на "Victorias Secret", а за себе вели дека е рокерски ангел.

Но вистински Лили изгледа вака. Убава како и секогаш, меѓутоа нејзините гради се помалку изразени. Тоа може да се забележи и на свеченостите, кога била и на доделувањата на "MTV Video Music Awards" пред два дена во Лос Анџелес.

Кај Лили не е спорно прашањето за убавината, туку само за разликите на нејзините гради меѓу фотошопот и реалноста. 

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа