Атрактивниот топ модел Ирина Шајк покажала дека што и да промени во својот изглед, едноставно не може да изгледа провокативно и заводливо.

Големите усни и долгата коса се заштитен знак на оваа убавица, но ваква драстична промена која ја направила никој не очекувал.

Боб фризурата е еден од експериментите на Ирина, иако сеуште не открила дали се работи за перика или навистина одлучила да направи драстична промена.

irina-kosa2

Обожавателите имаат поделени мислења, но никој не ја оспорува нејзината  убавина.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа