Германскиот супер модел, Хајди Клум (42) ја разгоре фантазијата кај своите следбеници на Instagram откако постираше фотографија од својот разголен задник.

Хајди има 42 години и 4 родени деца, а нејзиното тело изгледа подобро од било кога. Оваа дама вели дека колку е поразголена на снимања, толку се чувствува по секси.

– Многумина размислуваат спротивно од мене, но мене ми е полесно да снимам без облека, колку поразголена, толку се чувствувам по секси, вели Хајди.

Откако е во врска со 28-годишниот Вито Шнабел се повеќе се однесува како вљубена тинејџерка, па папараците постојано ја „фаќаат“ додека разменува интимности со својот љубовник.

Двојката го забележала моментот во кој Вито го кренал здолништето на Хајди, а во раката држел лажица за готвење со натпис „непослушна лажица“.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа