Атрактивната пејачка Бијонсе направи новата серија жешки и разголени фотографии за потребите на “Flaunt“ магазинот.

Нафотографиите Бијонсе позира во долна облека и костими за капење, а некаде се појавува и топлес.

Фотосесијата се одвива претежно во базен во Лос Анџелес, а фотографот кој се потпишува на овие црно-бели ремек дела е Робин Харпер.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа