Ружица Вељковиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира сосема гола со нејзиното момче Филип. Ѕвездата на реалните шоуа, со својата рака ги покрива градите, а момчето ја држи раката помеѓу нејзините нозе.

ruzica.gola1

Иако фотографијата собра голем број на лајкови, сепак има и редици негативни коментари.

ruzica.gola1

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа