На ревијата на модната марка „Версаче“, Ирина Шајк била една на листата на почесни гости. Ревијата и прославата се одржани во чест на Модната недела во Лондон, а руската манекенка по тој повод поставила една многу провокативна фотографија на својот профил на Инстаграм.

На фотографијата Ирина носи само црни чизми со високи потпетици и гаќи. Во истите чизми подоцна се појавила на модната ревија.

- Секогаш носам високи потпетици. Едноставно се чувствувам гола без нив -  ја цитирала Ирина италијанската дизајнерка Донатела Версаче покрај оваа провокативна фотографијата која сигурно e една од нејзините послободни фотографии на Инстаграм.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа