Атрактивниот супермодел Катарина Ивановска прикачи селфи од кревет направена веднаш по будењето. Таа е со сонливи очи и раскопчана кошула и едноставно блеска во ова опуштено издание.

Изгледа дека љубовната врска и романтиката сервирана од страна на нејзината посилна половина Цобе навистина и годи затоа што периодов Катарина Ивановска е поубава од кога било.

Dont wake me... Today's mood #tbt #womensecret

A photo posted by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Инаку Цобе е од Скопје е и има сопствен бизнис, се занимава со изградба на станбени објекти. Тие се заедно веќе извесно време, а дел од летото поминаа во Италија, романтично и вљубено. Манекенката неодамна за прв пат постави заедничка фотографија на Инстаграм, под која напиша „Моето се”.

I love him too❤️❤️❤️

A photo posted by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа