Легендарниот тенисер Борис Бекер викендов присуствуваше на Октоберфест во Минхен, но остана во сенка на својата сопруга Лили Керсенберг, која ги привлече сите погледи со своето деколте.

Оваа 36.годишна манекенка се појавила во бел фустан со мошне отворен корсет со кој ги истакна своите бујни гради. Како и што прилега, двојката уживала во големите кригли со пиво и традиционалните колбаси.

Бекер ја ожени холандската манекенка во јуни 2009 година во Швајцарија, а двојката го има синот Амадеус. Тениската легенда има и две деца од претходниот брак со актерката и манекенка Барбара бекер, 20-годишниот Ноа и15-годишниот Елијас  како и 15-годишната ќерка Ана со руската манекенка Ангела Ермакова.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа