Vip

Дара Бубамара повторно ја разбуди имагинацијата на своите следбеници на Инстаграм особено на оние од машкиот пол.

Имено, таа на оваа социјална мрежа објави провокативна фотографија од масажа на која е полугола.

– Мала релаксација…Масажа – напиша Дара Бубамара. Фотографијата доби голем број на лајкови коментари.

Од Инстаграм често ги санкционираат ваквите фотографии, па може и оваа да биде отстранета од социјалната мрежа, а можеби и не.

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа

banerMasaMedo

AcaLukasIRadmila