Познатата водителка Миа Костова знае како да ги израдува своите машки обожаватели на социјалните мрежи. Овој пат атрактивната водителка ги почести фановите со прекрасна фотографија, а тие и возвратија со бројни комплименти.

Имено, таа објави фотографија на Инстаграм на која во преден план е нејзиното деколте, а како коментар под неа напишала:

- Си ја гледам листава на приоритети и уште не можам да си објаснам зошто сум се стаила на пауза. Малце плеј, малце полна месечина, малце мој, мој преку мој... - стои како коментарот.

Што ли сакаше Миа да каже со ваквиот коментар, оставаме да пресудите вие.

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа