Деми Роуз со  4,5 милиони следбеници е новата ѕвезда на Инстаграм. Кога ќе ги погледнете нејзините провокативни фотографии, ќе ви стане јасно зошто.

Нејзините облини се совршени, па мажите збудалеа во згодната диџејка.

Таа летово ќе има свое сет-шоу на Ибица и во Санторни, па можеби некој и ќе ја начека да ја види во живо.

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа