Ирина Шајк предизвикала вистински хаос на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, прекрасната руска манекенка Ирина Шајк често позира без облека, но новата разголена фотографија која ја поставила на својот профил на Инстаграм привлекла големо внимание, бидејќи досега не била објавувана.

Ирина, која има 8,6 милиони фанови на Инстаграм, позирала топлес и мажите ги оставила без текст.

Кога е направена оваа фотографија не е познати, но Шајк, како и секогаш, изгледа фантастично.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа